piątek, 28 grudnia 2018

Notes w pudełku + DT Lemoncraft
 
Przede wszystkim biegnę dzisiaj do Was z informacją, że mam ogromną przyjemność być w kreatywnym zespole Lemoncraft na rok 2019! :-))
Jestem z tego powodu niesamowicie szczęśliwa i podekscytowana, bo przede mną wiele wyzwań i odkryć. 

Mam nadzieję, że będziecie ze mną w nadchodzącym roku ;-)
A poniżej praca, w której użyłam papierów Lemoncraft z kolekcji, która od początku i nadal jest bliska mojemu sercu -  House of Roses (klik).na okładce od środka przykleiłam papier z kolekcji Yesterday (klik)

 Do zobaczenia niedługo! :-)
 

3 komentarze:

 1. Gratulacje! :) Wierzę, że ze swoim talentem i wyczuciem kolorów, estetyki świetnie sprawdzisz się w swojej nowej roli :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Justynko za życzliwe słowa :-) kilka lat zajęło mi dojście do tego co jest teraz, do tego jak tworzę w jakim stylu, a domyślam się, że i na tym się nie skończy i to jest właśnie najbardziej ekscytujące ;-)

   Usuń
 2. Gratuluję zaproszenia do zespołu Lemoncraft i życzę Ci wielu wspaniałych pomysłów i projektów. Twoje prace - ich kolorystyka i styl, są bliskie także i mojemu sercu - są przepiękne:)
  Dziękuję za odwiedziny i życzenia. Ja również składam Ci najlepsze życzenia na Nowy Rok 2019 - zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Do siego roku:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...